تعمیر تلویزیون های بانه ای بدون گارانتی

تلویزیون اولد oled


دستگاههای بدون گارانتی که از طریق شهرهای مرزی وارد و بیشتر با نام دستگاههای بانه ای شناخته می شوند بدلایل مختلفی که مهمترین آنها تفاوت قیمت است نسبت به دستگاههایی که توسط شرکت های رسمی وارد می شوند موفقیت بیشتری در بخش فروش دارند و اختلاف قیمت گاها چشمگیر این دستگاهها باعث شده تا بسیاری از خریداران قید خدمات پس از فروش شرکتی را بزنند.

یکی از نکات مهم و شاید مهمترین نکته ای که در بخش خدمات پس از فروش و تعمیرات تلویزیون بسیار اهمیت دارد اینست که در هنگام خرید این دستگاهها باید مورد توجه قرار بگیرد این است که از برند و مدل هایی که عمومیت بیشتری دارند انتخاب کنیم و مدل دستگاه خریداری شده حتما نمونه شرکتی و یا معادل داشته باشد که در صورت نیاز به قطعات سخت افزاری مثل بردهای داخلی و یا نرم افزاری مثل برنامه های فلش و یا حتی نقشه فنی دستگاه با مشکل کمتری برخورد کنیم و تعمیر تلویزیون ما با سهولت بیشتری انجام شود.

معمولا دستگاههای بدون گارانتی از نظر دسته بندی مدل به سه دسته تقسیم می شوند :
دستگاههایی که مدل مشابهی از نظر مدل کد و قطعات داخلی دارند و بهترین گزینه در صورت تمایل به خرید این گونه از دستگاهها هستند.بعنوان نمونه تلویزیون سونی با مدل کد w550 هم نمونه بانه ای داشت و هم از طرف نمایندگی سونی عرضه شد و از نظر قطعات کاملا یکسان هستند.
دستگاههایی که مدل مشابه داخلی دارند اما مدل کد آنها با مدل داخلی تفاوت دارد. این دستگاهها در صورت نیاز به قطعات فنی می توانند از قطعات مدلهای داخلی استفاده کنند ، مانند تلویزیون LED سامسونگ با مدل کد D5000 که نمونه بانه ای آن با مدل D5500 شناخته می شود که البته مدل بانه ای این مدل اغلب بدون دیجیتال داخلی است.
دستگاههایی که نمونه داخلی ندارند و چه از نظر مدل کد و چه از نظر قطعات داخلی شناخته شده نیستند و در صورت ارائه مدل کد به مراجع سرویس و خدمات پس از فروش خدماتی به آنها ارئه نمی شود.
شرکت های رسمی که خدمات پس از فروش لوازم خانگی را به عهده دارند بر خلاف گارانتی رسمی شرکت های تولید کننده که بین المللی است از ارائه قطعات و خدمات تعمیرات به این دستگاهها خودداری می کنند و با مقایسه شماره سریال دستگاه با سریال دستگاههایی که خودشان وارد کرده اند از پذیرش دستگاه برای سرویس خودداری می کنند و مصرف کننده با وجود خرید دستگاهی که دارای برند معتبر بین المللی است و باید از خدمات آن هم بهره مند شود برای تعمیرتلویزیون بانه ای و یا سایر وسایلی که بدین گونه خریداری شده اند دچار سردرگمی می شود.

گروه تخصصی رایان خدمات ویژه ای را جهت تعمیر این گروه از لوازم خانگی که در بخش بندی دستگاههای صوتی وتصویری بیشتر شامل تلویزیون و سینمای خانگی می شود تدارک دیده است و با ارتباط با مراجع توزیع قطعات ، تمام لوازم مورد نیاز تمام آنها را تامین میکند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر تلویزیون بدون گارانتی و یا تعمیر سینمای خانگی خود با ما تماس بگیرید.

برگرفته از سایت tabriztv.blog.ir


+98 (914) 616-6912

تماس با ما

behnam Seif

تعمیرکار الکترونیک 09144166912

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

تماس با ما