منوی مخفی تلویزیون پاناسونیک

منوی مخفی تلویزیون پاناسونیک:

مدل اول_برای ورود به منو مخفی تلویزیون پاناسونیک ابتدا بااستفاده کنترل تایمر را بر روی ۳۰ دقیقه تنظیم میکنیم بعد ولوم صدا را صفر میکنیم وهمزمان کلید منفی ولوم روی تلویزیون و کلید دیسپلی بر روی کنترل را فشار میدهیم درقسمت بالای لامپ تصویر علامت chekظاهر میشود که همان منو مخفی است برای خروج کلید نرمال کنترل را فشار میدهیم.

منوی مخفی تلویزیون پاناسونیک

مدل دوم:در بعضی مدلها نیز مثل TC -2165Rنیاز به ورود به تایمر نیست تنها کافیست منفی TVودیسپلی ریموت راگرفته وارد منو مخفی شده – سپس باMENUe تلویزیون حالتهای مختلف اشکار شده میتوان با میکرو سویچ ولوم تلویزیون تنظیمات رااعمال نمود.

مدل سوم

در مدل قدیمی یک میکروسوییچ کنار ای سی سیستم قرار داردانرا گرفته پاور را بزنید.

مدل چهارم:

برای ورود به منوی panasonic با ایسی MN152811 یا ایسی های هم سریش یک مقاومت ۳۳ کیلواهمی را بین پایه های دکمه func بزنید صفحه سفید می شه اگه R G B رو میخواهید،
TV را در همین حال خاموش کنید(با کلید اصلی ) ودوباره روشن کنید بازسصفحه سفیدکه ظاهر شد دوباره مقاومت را برای ۵۰۰ میلی ثانیه اتصال بدید وبا FUNC کنترل کنید.

برای خط سرویس هم دوباره مقاومت را یک لحظه اتصال بدید برای برگشت هم اتصال مجدد برای خروج هم از کلید NORMAL استفاده نمایید.

مدل پنجم:

در مدلهای جدید با همان روش تایمر و ولوم وارد میشید یک صفحه ی دارای چند OP ظاهر میشه حالا دکمه ی ۱ را فشار میدید و میبینید که CHK1 ,CHK2 ….CHK5ظاهر میشن البته با هر بار زدن کلید ۱ ریموت برای پیدا کردن گزینه ی مورد نظر هم از کلید ۳استفاده کنید برای ذخیره کلید N وبرای خروج با ریموت خاموش بشه در ضمن در مدلهایی که تازگی آمده باید با دکمه های تله تکست انتخاب وتنظیم کنید ویه نکته هرگز OP هاراعوض نکنید چون ممکنه مثلا تله تکست را خاموش ویا به فرض یه ورودی مجازی اضافی اضافه کنید اول از مموری کپی بگیرید بعد دستکاری کنید.

behnam Seif

تعمیرکار الکترونیک 09144166912

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

  1. علی اکبر گفت:

    برای تلویزیون ۴۲ اینچ پلاسما قدیمی تنظیمات و منوی مخفی رو ارسال می کنی ممنون میشم و علامت دیسپلی رو کنترل تلویزیون فوق چیه

  2. علی اکبر گفت:

    برای تلویزیون ۴۲ اینچ پلاسما قدیمی تنظیمات و منوی مخفی رو ارسال می کنی ممنون میشم و علامت دیسپلی رو کنترل تلویزیون فوق چیه

  3. ناشناس گفت:

    نقشه تلویزیون سوپرا۱۴اینچ مدل STV1439WM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

تماس با ما